„Volvo Car Group” jau išbando naują trijų cilindrų variklį

  2014-12-11   Autozona.lt

Šiandien „Volvo Cars“ patvirtina žinias apie gamybos programą, kurios tikslas – sukurti lengvus 3 cilindrų benzininius variklius. Šis variklis kuriamas išskirtinai Švedijoje ir papildys savo klasėje pirmaujančius 4 cilindrų „Drive-E“ variklius, taip įrodant „Volvo“ meistriškumą ir atsidavimą efektyvios galios kūrimui.

„Per pastaruosius kelerius metus „Volvo“ nuėjome ilgą kelią. Patronuojančios bendrovės, „Zhejiang Geely Holding Group“, investicijos suteikia mums galimybę atgauti turėtą padėtį tarp galios pavarų inžinerijos lyderių. Naujoji 3 cilindrų variklio kūrimo programa jau pažengusi, mes jau pradėjome agregato prototipo bandymus“, – pasakoja dr. Peteris Mertensas, „Volvo Car Group“ mokslinių tyrimų ir plėtros skyriaus vyresnysis viceprezidentas.

„Volvo“ jau seniai kuria unikalius 6, 5 ir 4 cilindrų variklius ir turi daug patirties, kurią įgijo vien savo jėgomis. Sprendimas pradėti 3 cilindrų „Volvo“ variklių programą yra suprantamas žingsnis, turint omenyje tai, kad „Volvo“ jau seniai įgyvendina variklio mažinimo strategiją. Pirmaujančių klasėje technologijų ir analizės metodų taikymas sudaro sąlygas išgauti daugiau galios ir geriau negu bet kada anksčiau panaudoti degalus mažo darbinio tūrio vidaus degimo varikliuose.

„Kurdami 4 cilindrų „Drive-E“ variklius, labai daug išmokome, todėl dabar galime jums pristatyti ir itin greitai reaguojantį, kompaktišką ir galingą aukščiausios klasės 3 cilindrų variklį. Jis kuriamas pirmiausia galvojant apie naująją CMA architektūrą, tačiau dėl pažangių „Volvo“ turbinos technologijų šis variklis bus pakankamai galingas, kad galėtų būti montuojamas ir 60 serijos automobiliuose. Jis taip pat atitiks „Euro 7“ teršalų kiekio reikalavimus“, – pasakoja Michaelis Fleissas, „Volvo Car Group“ galios pavaros kūrimo skyriaus viceprezidentas.

Naujasis „Drive-E“ 3 cilindrų variklis sukurtas galvojant apie ateitį, jis gali būti naudojamas keliose skirtingose taikymo srityse, tačiau kartu garantuoja aukščiausios kokybės ir efektyvumo derinį.

„Nuostabu tai, kad mūsų naujasis 3 cilindrų variklis kuriamas naudojant tas pačias gamybos linijas kaip ir 4 cilindrų variklis, tokiu būdu garantuojant lankstų gamybos potencialą, kuris gali būti pritaikytas augant mūsų bendrovei. Tai itin svarbus žingsnis į priekį „Volvo Cars“. Kalbant apie galią ir efektyvumą, garantuojame, kad „Drive-E“ 3 cilindrų varikliuose atsiskleis visas „Volvo“ inžinerinis meistriškumas“, – užbaigia dr. Mertensas.

Kitos naujienos