Vilnietė dėkoja už pagalbą kelyje

  2014-12-11   Autozona.lt

Policijos departamente gauta vilnietės Kristinos padėka, kurioje ji dėkoja policijos pareigūnams, pagelbėjusiems jai kelyje.

"Norėčiau nuoširdžiai padėkoti policijos pareigūnams patruliams, padėjusiems pradedančiai vairuotojai avarinėje situacijoje Vilniuje, gruodžio 9 d. 8.30 val. rytą, aplinkelyje, Tūkstantmečio gatvėje, netoli posūkio į Lazdynus.

Visiškai prakiurus padangai pareigūnai ne tik pamokė bei padėjo ją pakeisti, bet ir paaiškino, kaip ir kur galiu restauruoti prakiurusią padangą, kaip saugiai eksploatuoti automobilį su atsargine padanga iki darbo vietos. Keitimo metu pareigūnas pastebėjo ir rekomendavo pasikeisti tam tikras automobilio detales, kurios ateityje padėtų išvengti tokių ir panašių avarinių situacijų.

Po tokio pareigūnų neabejingumo ir pagalbos visiškai kitaip supratau policijos devizą „Ginti. Saugoti. Padėti.". Pareigūnai visapusiškai profesionaliai atliko pareigą padėti vairuotojui. Tokie poelgiai didina pasitikėjimą policija 100 procentų.

Kaip pradedančiai vairuotojai policija man asocijavosi su nuobaudomis, nerimu, pasimetimu, tačiau dabar, pamačiusi pareigūnus, pagalvoju apie pagarbą, pagalbą ir rūpestį, kad visiems kelyje (ir ne tik) būtų saugu.

Deja, pasimetusi nepaklausiau pareigūno pavardės, tarnybinio automobilio numerio taip pat nepavyko įsidėmėti, tik pamenu, kad patruliuojantys pareigūnai buvo su „Nissan NV200", tačiau, tikiuosi, tai ne kliūtis rasti tuos pareigūnus ir vadovybei pasidžiaugti, kad turi tokius profesionalius darbuotojus. Sėkmės darbuose!"

Vilnietė Kristina

Kitos naujienos