Savaitgalį šalies keliuose nežuvo nė vienas žmogus, tačiau pažeidėjų netrūko

  2015-05-13   Autozona.lt

Lietuvos kelių policijos tarnyba antrąjį gegužės savaitgalį patruliavo Telšių ir Marijampolės apskrityse. Pareigūnai per 2 dienas nustatė bemaž 40 Kelių eismo taisyklių pažeidimų.

Didžiausią pažeidėjų dalį sudarė vairuotojai, nepaisę draudimo naudotis mobiliaisiais telefonais vairuojant - o juk šis pažeidimas, ypač užmiesčio keliuose, kur leistinas greitis yra didesnis, gali tapti skaudaus eismo įvykio priežastimi. Taip pat pareigūnai nustatė 6 techniškai netvarkingus automobilius ir 2 atvejus, kai automobilių vairuotojai transporto priemonių nebuvo apsidraudę privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu. Be to, 8 vairuotojai turės sumokėti baudas už tai, kad nebuvo užsisegę saugos diržų.

Galima tik pasidžiaugti, kad tarp patikrintų transporto priemonių vairuotojų nepasitaikė neblaivių. Tačiau vienas jaunas vyras sekmadienį, gegužės 10 d., buvo sustabdytas Marijampolėje vairavęs automobilį, kai teisė vairuoti jam atimta už vairavimą neblaiviam. Tiesa, pareigūnams įkliuvo vienas dviračio vairuotojas, kuriam buvo nustatytas sunkus girtumo laipsnis. „Galbūt pamažu vairuotojai jau subrendo ir suvokia, kokius skaudžius padarinius gali turėti alkoholio ir vairavimo derinys“, - pastebi vyriausiasis patrulis Gintas, paklaustas apie reido rezultatus. - Svarbiausias mūsų darbo rezultatas yra tas, kad savaitgalį, gegužės 8-10 dienomis, šalies keliuose nežuvo nė vienas žmogus“.

Kitos naujienos