Prabangusis „Volvo XC90 Excellence“ bus pristatytas Šanchajaus automobilių parodoje

  2015-04-14   Autozona.lt

„Volvo“ dizaineriai ir inžinieriai sukūrė „XC90 Excellence“, kad galėtų savo klientams pasiūlyti išskirtinę ir savitą vairavimo patirtį, apimančią vėliausias skandinaviškas dizaino, komforto ir stiliaus naujoves.

„XC90 Excellence“ sukurtas paliekant naujojo „Volvo XC90“ visureigio bazę, tačiau tai ir yra visi jų panašumai. „XC90 Excellence“ yra keturios sėdimosios vietos (originaliame visureigyje – septynios), todėl automobilio gale sėdintiems keleiviams sukuriama neįtikėtinai daug papildomos erdvės, dėl kurios jie gali mėgautis išskirtine kelionės patirtimi.

Vairuotojo ir keleivių lauks aukščiausios klasės komfortas – patogiai įsitaisę erdviose sėdynėse jie gali mėgautis masažu, erdvesne vieta kojoms bei naudotis ištraukiamu jutikliniu valdymo ekranu, atsilenkiančiais staliukais, šaldytuvu su butelių ir stiklinių laikikliais, šildančiu / vėsinančiu puodelių laikikliu bei rankų darbo krištolinėmis stiklinėmis, kurias pagamino geriausia Švedijos stiklo dizaino bendrovė „Orrefors“.

„Šis automobilis yra geriausia, ką šiuo metu galime pasiūlyti, – pasakoja Thomas Ingenlathas, „Volvo Cars“ dizaino skyriaus vyresnysis viceprezidentas. – Mes sukūrėme prabangiausią skandinaviško dizaino įsikūnijimą. „Volvo“ dar niekada nebuvo sukūrusi tokio automobilio – jis parodo, ką reiškia „Volvo“ vardas šiais laikais“.

„XC90 Excellence“ savo keleiviams siūlo pakojus, ypatingą apšvietimą, apšviestą saugojimo erdvę bei išskirtinę šviesią arba anglies spalvos apdailą, bagažinę dalijančią apsaugą, papildomą garso izoliaciją ir „Pirelli“ padangas su triukšmą slopinančia sistema (angl. Pirelli Noise Cancelling System – PNCS).

„XC90 Excellence“ keleiviai taip pat galės mėgautis specialiai jiems siūloma „Bowers & Wilkins“ garso sistema, dėl kurios prie jau esamos 19 garsiakalbių sistemos pridedamas dar vienas garsiakalbis, todėl atkuriamas neprilygstamas aukštos kokybės garsas, o galinių sėdynių keleiviai gali mėgautis įspūdingu erdviniu efektu.

„Sukūrėme pačias komfortiškiausias galines sėdynes pasaulyje, – teigia p. Th. Ingenlathas. – Rezultatas – aukščiausios kokybės aplinka, tinkama tiek poilsiui, tiek verslui“.

Siekiant pabrėžti gryno oro svarbą, kuri itin vertinama Švedijoje, „XC90 Excellence“ pristatomas su joniniu oro valymo įrenginiu, integruotu klimato sistemoje „CleanZone“. Joninis oro valymo įrenginys veikia teigiamai įkraudamas elektronus ore esančiuose kietosiose dalelėse (pavyzdžiui, dulkėse arba dūmuose), todėl jos yra pašalinamos iš salono aplinkos.

„XC90 Excellence“ taip pat įrengtas odinis prietaisų skydelis su kontrastingomis siūlėmis, o salono stogo apmušalų spalva derinama su grynu nubuku. Eksterjerą puošia „Excellence“ ženkliukas, pabrėžiantis, kokį automobilį vairuojate, chromuota B ir C atramų apdaila ir žemiau sumontuotos durelių juostos.

Naujasis „Volvo XC90“, kuris rinkai buvo pristatytas 2014 m. rugpjūtį, yra itin populiarus tarp klientų, ieškančių prabangaus visureigio. Daugiau negu 24 000 šio modelio vienetų buvo užsakyta, kai automobilis dar nebuvo pasiekęs „Volvo“ salonų. Tai siekia apie pusę „Volvo“ laukto užsakymų masto 2015 m.

„XC90 Excellence“ turi visas funkcijas, kurios atnešė sėkmę XC90, pavyzdžiui, pirmaujančias pasaulyje saugumo funkcijas, naujas variklio technologijas ir neprilygstamą galios ir degalų suvartojimo efektyvumo derinį.

„Volvo XC90 Excellence“ pasaulio rinkose pasirodys šių metų antroje pusėje.

Žymės: Volvo, Volvo XC90.

Kitos naujienos