Palangos policija persikėlė į naujas patalpas

  2014-12-20   Autozona.lt

Šiandien ryte vyravęs ūkanotas oras nesukliudė Palangoje, Ganyklų gatvėje, oficialiai užbaigti Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato naujojo pastato rekonstrukcijos darbus. Į iškilmingą naujojo policijos komisariato pastato atidarymo ceremoniją susirinko gausus būrys svečių iš visos Lietuvos.

Iškilmingą statybos darbų pabaigos šventę pradėjęs Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis pasidžiaugė, kad nuo šiol pajūrio kurorto policijos pareigūnai turės daug geresnes darbo sąlygas bei galės miestiečiams ir poilsiautojams teikti gerokai kokybiškesnes paslaugas.

Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas pritarė ministrui. Jis kalbėjo, jog dabar, rekonstravus buvusį poilsio namų pastatą, naujose komisariato patalpose tapo gerokai jaukiau, o tai skatins policijos pareigūnus dirbti iš širdies, pagerinti darbo kokybę ir darbovietėje jaustis kaip savo namuose.

Į šventę atvykęs Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus teigė, kad, policijos komisariatui persikėlus į miesto centrą, pareigūnams bus patogiau užtikrinti operatyvų reagavimą į įvykius, teigiamų pokyčių pajus ir kurorto gyventojai bei svečiai. „Iki šiol policijos komisariatas buvo įsikūręs miesto pakraštyje, nuo centro nutolęs maždaug tris kilometrus. Tad gyventojams, ypač neturintiems savo automobilio, pasiekti policijos komisariatą nebuvo labai patogu“, - sakė Š. Vaitkus.

Susirinkusius šventės svečius, statybininkus, Palangos PK pareigūnus pasveikino ir sėkmingų darbų palinkėjo Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alfonsas Motuzas. Jis padėkojo ne tik savo pažadus ištesėjusiems statybų rangovams, bet ir daug dėmesio rekonstrukcijos darbams skyrusiam buvusiam Lietuvos policijos generaliniam komisarui Sauliui Skverneliui ir kitiems Policijos departamento prie VRM darbuotojams.

Rekonstrukcijos darbus atliekančios bendrovės „Irdaiva“ atstovas visus šventės dalyvius užtikrino, kad apie 2000 kvadratinių metrų plotą užimančio pastato statybos darbai, kuriems skirta apie 5,3 milijono litų, tikrai atlikti laiku ir kokybiškai.

Naująjį Palangos policijos komisariato pastatą šventu žodžiu palaimino į šventę atvykęs Telšių vyskupas Jo ekscelencija Linas Vodopjanovas.

 


 

Žymės: palangos pilicija.

Kitos naujienos