Naujovė ratinių ekskavatorių rinkoje: darbus galima atlikti dar tiksliau, našiau ir ekonomiškiau!

  2015-04-21   Autozona.lt

Balandžio 22-25 dienomis statybos ir remonto parodoje „Resta 2015“ įvyks premjera – pristatomas naujausios kartos „Caterpillar“ gamintojo ratinis ekskavatorius Cat® M318F. Ekskavatorių pristato oficialus „Caterpillar“ atstovas Lietuvoje UAB „Witraktor“.

 2015 metais pasirodė vieno iš lyderiaujančių statybinės technikos gamintojų pasaulyje „Caterpillar“ naujausias kūrinys – ratinis ekskavatorius Cat M318F. Šis produktas pakeitė buvusią sėkmingą  ekskavatorių seriją D, praturtindamas ją naujomis funkcinėmis galimybėmis ir dar patogesniu valdymu.

 Naujajam ratiniam ekskavatoriui Cat M318F sukurtas visiškai naujas dizainas tiek išorėje, tiek ir ekskavatoriaus kabinoje. Naujoje kabinoje užtikrinamas maksimalus operatoriaus saugumas ir darbo komfortas. Dėl puikios garso izoliacijos (iki 71 dB(A)) ir ypač ergonomiškos darbo vietos, darbas tampa ne tik malonesnis, bet ir efektyvesnis, operatorius mažiau pavargsta, dirba greičiau, tiksliau, produktyviau.

 Naujasis ratinis ekskavatorius reikalauja ženkliai mažesnių eksploatavimo sąnaudų. Net 10% sumažėjusios kuro sąnaudos, patobulinta hidraulinė sistema ir talpus kuro bakas! Cat M318F ratinis ekskavatorius yra universalumo įsikūnijimas, sukurtas atlikti darbus ypač greitai ir tiksliai, sunaudojant minimalias kuro sąnaudas.

„Mes džiaugiamės, galėdami pristatyti aukščiausius kokybės ir ekologijos reikalavimus atitinkančią statybinę techniką Lietuvoje. Cat technika visame pasaulyje vertinama kaip ypač patikima ir ilgaamžiška. Didžiuojamės, kad Lietuvoje vartotojams tiekiame išskirtinai gerą Cat techniką, kuri tinka dirbti net ir sudėtingiausiomis darbo sąlygomis.” – pasakoja Rasantas Valaitis, UAB Witraktor vadovas Lietuvoje.

 „Resta 2015“ parodos metu bus galima net tik apžiūrėti naujausias mašinas, bet ir aptarti gamyklinio „Caterpillar“ finansavimo galimybes. Visi sprendimai įsigyti techniką iš vienų rankų „Resta 2015“ parodos metu!

Žymės: ekskavatoriius.

Kitos naujienos