Marijampoliečio padėka policijos patruliams: tai ne tik pareiga – tai žmogiškumas

  2015-01-27   Autozona.lt

Į Marijampolės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą (toliau - Marijampolės apskr. VPK) marijampolietis Aleksas P. atvyko norėdamas padėkoti Marijampolės apskr. VPK Viešosios tvarkos skyriaus mobiliojo būrio patruliams Mindaugui Kupreliui ir Adrijui Abraičiui.

Aleksas papasakojo, kad 2014 m. gruodžio 30-ąją apie 22 val., Marijampolėje Palangos gatvėje, einant į namus, jį užpuolė du nepažįstami asmenys. Policijos pareigūnai gavę pranešimą apie užpuolimą atvyko netrukus, tačiau užpuolikai jau buvo pasprukę. Pareigūnai išsigandusį  nukentėjusįjį parvežė į namus, o patys tęsė įtariamųjų paiešką. Netrukus, beieškantys nuotykių ar kitų aukų, užpuolikai buvo pastebėti ir sulaikyti. Policijos pareigūnai vėl atvyko į namus pas nukentėjusįjį ir Aleksas atpažino - tai buvo tie patys asmenys, kurie jį užpuolė.

Aleksas P. nuoširdžiai dėkoja pareigūnams ne tik už operatyvų, sąžiningą darbą, bet ir parodytą dėmesingumą bei atjautą patekusiam į bėdą. Tai ne tik pareigos vykdymas - tai žmogiškumas.

Kitos naujienos