Marijampolės Kelių policijos skyrius – išskirtinis Lietuvoje

  2015-01-26   Autozona.lt

Sausio 23 dieną Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (toliau - Marijampolės apskr. VPK) bendruomenei pristatė 2014 metų veiklos ataskaitą.

Šia proga į Marijampolė atvyko svečių - vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis, Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas, Lietuvos kriminalinės policijos biuro viršininkas Rolandas Kiškis.

Visi susirinkusieji dalyvavo ir naujų Kelių policijos skyriaus patalpų šventinimo ceremonijoje. Į gražias patalpas V. Kudirkos gatvėje persikėlę kelių policijos pareigūnai turės ne tik geresnes darbo sąlygas, bet ir džiaugiasi kabinetuose įdiegta garso ir vaizdo įrašymo technika, kuri užtikrins skaidrumą ir padės išvengti interpretacijų tiriant administracines bylas.

Marijampolės apskr. VPK viršininkas Skirmantas Andriušis sveikino kelių policijos pareigūnus su įkurtuvėmis ir kalbėjo tikįs, kad šio skyriaus didieji kraustymaisi pagaliau baigsis - juk pastaruosius 6-erius metus tai teko daryti net tris kartus.


Ministras S. Skvernelis džiaugėsi miesto vadovų iniciatyvomis ir rūpesčiu policijos darbo sąlygomis, paminėjo, kad patogiai, jaukiai čia jausis ir lankytojai - Marijampolės gyventojai, miesto svečiai. Pareigūnams ministras linkėjo nepaslysti ant laikinų pagundų ir garbingai eiti savo pareigas. Marijampolės policijos skyrius - išskirtinis Lietuvoje. Dėl pirmąkart Lietuvoje įdiegtos vaizdo ir garso įrašymo įrangos jis tampa pavyzdiniu modeliu.

Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas taip pat akcentavo, kad čia atėjęs žmogus - tiek nukentėjusysis, tiek liudytojas, gali ir turi jaustis oriai. Šios patalpos skirtos ne tik policijos pareigūnams - pirmiausia tai yra rūpestis bendruomenės žmonėmis. Taip pat, sveikindamas pareigūnus, jis priminė siekį - kad kelių policijoje pusė pareigūnų turėtų būti moterys. Marijampolėje ši pusiausvyra kol kas vyrų pusėje, tačiau, pasak policijos generalinio komisaro, šis trūkumas kompensuojamas čia dirbančių pareigūnių grožiu.

Savivaldybės meras Vidmantas Brazys ir administracijos direktorius Metas Ražinskas sveikino pareigūnus įkurtuvių proga linkėdamas, kad jie būtų ne tik baudėjai, bet ir pagalbininkai gyventojams, linkėjo, kad angelai sargai, su kuriais kartais tapatinami patys policininkai, saugotų ir juos pačius, kasdien dirbančius sudėtingomis sąlygomis.

 

Kitos naujienos