Klaipėdos policija lydėjo į ligoninę skubančią gimdyvę

  2014-12-03   Autozona.lt

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau - Klaipėdos apskr. VPK) Kelių policijos biuro Kelių patrulių kuopos 2-ojo būrio pareigūnai 2014 m. lapkričio 28 d. Klaipėdoje, Liepojos ir Medelyno gatvių sankryžoje vykdė greičio kontrolę, kurios metu greičio matavimo prietaisu užfiksavo automobilio važiavimo greitį - 83 km/h, kai kelyje nustatyta leistino greičio maksimali riba yra 50 km/h. Leistiną greitį automobilis viršijo 33 km/h.

Sustabdžius minėtą automobilį vairuotojas paaiškino, kad prasidėjus gimdymui į ligoninę veža savo žmoną, o šalia automobilio vairuotojo keleivio pusėje sėdėjusi nėščia moteris skundėsi pilvo skausmais. Klaipėdos apskr. VPK Kelių policijos biuro Kelių patrulių kuopos 2-ojo būrio vyriausioji patrulė I.Jarutienė ir vyriausiasis patrulis M. Kubilius išklausė automobilio vairuotojo bei nėščiosios paaiškinimus, profesionaliai įvertino situaciją ir sustabdytą automobilį saugiai palydėjo iki gimdymo namų priėmimo skyriaus. Automobilio vairuotojui administracinė nuobauda netaikyta.

Su panašia situacija uostamiesčio patruliai susidūrė ir 2014 m. lapkričio 9-ąją, kuomet sustabdė automobilį, kurio vairuotojas viršijo leistiną važiavimo greitį 20 km/h. Prie vairo sėdėjęs vyras paaiškino, kad į gimdymo namus veža savo žmoną, kuriai prasidėjo gimdymas. Tuomet jie pareigūnų buvo saugiai palydėti iki ligoninės. Pareigūnai surašė tik tarnybinį pranešimą dėl užfiksuoto Kelių eismo taisyklių pažeidimo. Jį gavęs Kelių patrulių kuopos vadas, siekdamas pasitikslinti informaciją, paskambino minėtam vairuotojui, pasiteiravo apie Kelių eismo taisyklių pažeidimą ir žmonos sveikatą.

Pasak pareigūnų, tokios situacijos jų darbe - nuolatinės, visuomet stengiamasi įvertinti visas aplinkybes ir priimti teisingiausią bei žmogiškiausią sprendimą.

Kitos naujienos