Kelių policija – laiku ir vietoje

  2015-01-19   Autozona.lt

Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai sekmadienį vykdė šalies policijos komisariatų ir policijos patrulių veiklos kontrolę. Specialiomis spalvomis nedažytu tarnybiniu automobiliu pareigūnai važinėjo šalies keliais, tikrino, kaip kelių policijos padalinių pareigūnai vykdo tarnyba, kontroliavo, ar tinkamas policininkų pasiruošimas tarnybai ir jos vykdymas.

Valandą po vidurnakčio pareigūnai buvo Kauno apskrityje, kur avaringumas kelia nerimą, o eismo įvykiai krašto keliuose esant žiemiškoms oro sąlygoms vis nesiliauja šiurpindami. Važiuodami keliu Aristava-Kėdainiai-Cinkiškiai 25 km, pareigūnai pastebėjo kelyje vaikščiojančius neblaivius vyrus, bandančius stabdyti pravažiuojančius automobilius. Šalikelėje ant šlaito buvo pasikabinęs automobilis „Opel Zafira". Pareigūnai sustojo prie nuo kelio nuvažiavusio automobilio, o keturi ant kelio buvę vyrai puolė prašyti pagalbos iš griovio ištraukti jų automobilį.

Pamačius, kad automobilyje sėdi uniformuoti policijos pareigūnai, nelaimėliai labai nustebo, nusivylė ir bandė pasišalinti. Paaiškėjo, kad eismo įvykyje dalyvavo keturi sunkiai apgirtę piliečiai, automobilyje buvo primėtyta pigaus alaus plastikinių butelių. Vairuotojas bandė aiškintis, kad kelias buvęs slidus, o didžiausias įvykio kaltininkas - alkoholis. Vairuotojas net nebandė neigti vartojęs alkoholį. Vyrui buvo  nustatytas vidutinis, 1.54 promilių girtumas.
 
Laimei, šį kartą policijos pareigūnai atsidūrė laiku ir vietoje ir, galbūt, padėjo išvengti dar vienos tragedijos šalies keliuose.

Kitos naujienos