Joniškietis dėkoja policijos pareigūnams: džiaugiuosi, kad mūsų mieste yra tokių nuoširdžių pareigūnų

  2015-01-13   Autozona.lt

Mandagumas, pareigingumas ir šiltas bendravimas - štai ko dažniausiai trūksta žmonėms.  Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Joniškio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Patrulių būrio patruliai Gediminas Narbutas ir Mantas Andriulaitis dar kartą įrodė, kad pareiga padėti žmonėms – svarbiausia.

Sausio 11 d. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Rimantas Bobinas gavo padėkos laišką iš joniškiečio Vacio Jocio, kuriame rašoma: „Labai nuoširdžiai norėčiau padėkoti dviem jauniems policijos pareigūnams, už pagalbą bei žmogišką supratimą. 2015 m. sausio 6 d. Joniškio miesto centre sugedus mano automobiliui, jie patys surado įrankius ir padėjo sutaisyti automobilį. Labai džiaugiuosi, kad mūsų mieste yra tokių nuoširdžių pareigūnų".

Pakalbinus minėtus pareigūnus jie šio įvykio nesureikšmino. Tą dieną jauni vyrukai patruliavo M. Slančiausko gatvėje. Stabtelėjus, prie jų priėjo žmogus prašydamas pagalbos prie sugedusio automobilio. Pareigūnai paskolino sugedusio automobilio šeimininkui įrankį, kurio pagalba ir buvo sutvarkyta mašina.

„Jokio žygdarbio mes nepadarėme, pasielgėme, kaip ir kiti būtų pasielgę", - kuklūs buvo jauni pareigūnai.

Iš darbo tądien Gediminas ir Mantas grįžo labai geros nuotaikos. Pasirodo jie ne tik pagelbėjo Vaciui Jociui, bet ir dar vienai moteriai, kuriai padėjo užvesti netikėtai Joniškio miesto gatvėje sustojusį automobilį.

Kitos naujienos