„Jaguar Land Rover“ diegia programėlių valdiklį „justDrive“

  2014-12-01   Autozona.lt

Los Andžele vykusioje automobilių parodoje „Jaguar Land Rover” paskelbė į savo modelius diegsianti „justDrive“ – technologinį sprendimą, kuris balso komandų pagalba apjungia išmaniojo telefono programėles į bendrą sistemą. Populiarios programėlės, tokios kaip „Spotify“, „Twitter“ ir „Yelp“, suteiks „Jaguar“,  „Land Rover“ ir „Range Rover“ vairuotojams iki šiol neregėto lygio navigacijos, balso paieškos, prieigos prie socialinių tinklų ir žiniasklaidos galimybes.

„Jaguar“ pritaikė Silicio slėnyje įsikūrusios kompanijos „CloudCar“ išmaniąją programėlę „justDrive“ savo komunikacijos platformai „InControl“. Iki šiol  „InControl“ suteikė prieigą prie 17 programėlių, tokių kaip „Stitcher“, „IheartRadio“, „Parkopedia“. Dabar nemokama programėlė „justDrive“ gerokai išplės „InControl“ sistemos siūlytas galimybes ir kartu pasiūlys neribotą skaičių programėlių, pritaikomų automobilio ir pagalbinių paslaugų kontrolei. Automobilio navigacijos, balso paieškos, prieigos prie socialinių tinklų ir naujienų funkcijos bus valdomos per „Apple iOS 8“ bei „Android“ operacine sistema veikiančius telefonus, kuriuose reikės įdiegti „justDrive“.

„Šiandien rinkoje mes žengiame didelį žingsnį į priekį į savo „InControl“ platformą integruodami „justDrive“. Šis žingsnis leis mūsų automobilių vairuotojams ne tik atlikti įprastas tokio tipų platformoms funkcijas, bet ir užtikrins visavertę programėlių išmaniajame telefone kontrolę per balso komandas“, – teigė Volfgangas Epple, „Jaguar“ mokslinių tyrinėjimų ir technologijų direktorius.

„justDrive“ technologinis sprendimas naudoja vieną pažangiausių balso atpažinimo rinkmenų pasaulyje ir tai leidžia vairuotojams visiškai natūraliai kontroliuoti savo automobilį. Išmanusis „justDrive“ užtikrina, kad vairuotojui parenkama tinkamiausia programėlė tam tikrai funkcijai atlikti.

Tai reiškia, kad vietoj to, kad vairuotojui reiktų rankiniu būdų pasirinkti navigacijos programėlę ieškant artimiausios degalinės, tiesiog užtenka balsu paprašyti nuorodų. „Jaguar“ ar  „Land Rover“ vairuotojas taip pat gali išsiųsti tekstinį pranešimą ar „Twitter“ žinutę paprasčiausiai ištardamas: „Pasakyk Jurgiui, kad vėluosiu“. Vairuotojas gali ir paprašyti paleisti groti tam tikrą dainą bei daugelį kitų funkcijų atlikti tiesiog balso pagalba.

Nemokama „justDrive“ programėlė vartotojams bus prieinama 2015  metų pradžioje.

Apie „Jaguar“

„Jaguar Cars Ltd.“ yra Didžiojoje Britanijoje Vaitlio mieste įsikūręs premium segmento ir sportinių automobilių gamintojas. Šiuo metu visos „Jaguar Cars Ltd.“ akcijos  priklauso Indijos koncernui „Tata Motors Ltd.“. „Jaguar“ savo veiklą pradėjo 1922 metais kaip „Swallow Sidecar Company“. Po Antrojo pasaulinio karo pavadinimas pakeistas į “Jaguar“. Bendrovės automobiliai gaminami Didžiojoje Britanijoje Kastl Bromvič gamykloje netoli Birmingemo. Daugiau informacijos apie kompaniją: www.jaguar.com.

Apie „Inchcape“

„Inchcape“ yra vienintelis įgaliotasis koncerno „Jaguar“ atstovas Lietuvoje.

 Viena didžiausių pasaulyje automobilių prekybos bendrovių Lietuvoje veikia nuo 2007 metų, kai kartu su partnere bendrove „Vitvela“ Vilniuje įsteigė UAB „Inchcape Motors“. Šiandien „Inchcape Motors“ yra didžiausia automobilių prekybos bendrovė, atstovaujanti automobilių „Ford“, „Hyundai“, , „Jaguar“, „Land Rover“,  „Range Rover“, „Mazda“ ir „Mitsubishi“ automobilių gamintojus.

170 metų sėkmingai veikianti „Inchcape“ 26 pasaulio valstybėse verčiasi naujų ir naudotų automobilių prekyba, prekyba atsarginėmis dalimis, techniniu aptarnavimu, finansavimu ir draudimu.  „Inchcape“ siekia tapti labiausiai į klientą orientuota automobilių prekybos kompanija. „Inchcape“ akcijomis prekiaujama Londono akcijų biržoje nuo 1958 metų. Įmonėje dirba maždaug 14 300 žmonių, jos centrinė buveinė įsikūrusi Londone.

Kitos naujienos