2016 m. modelis pradeda naują „Volvo Cars“ erą

  2015-02-23   Autozona.lt

Aukščiausios klasės automobilių rinkoje „Volvo Cars“ ir toliau plečia techninių ypatybių, efektyvumo ir patogumo ribas bei gaivaus oro salone sampratą.

Nuo 2013 m. „Volvo Cars“ pradėjo gaminti naujausios kartos vidutinės galios 4 cilindrų galios pavaras. 2015 m. pasirodys didelės ir mažos galios 4 cilindrų variantai.

„Tai žymi naują „Volvo Cars“ eros pradžią. Mus sujaudino didžiulis dėmesys ir teigiama reakcija, kurios sulaukėme pristatę naująją „Volvo Cars“ galios jėgainės programą. 2015 m. pridėsime dar kelias galios pakopas „Drive-E“ išdėstyme, dėl kurių degalų suvartojimo efektyvumas ir techninės ypatybės mūsų automobiliuose dar pagerės. Nuo šiol 4 cilindrų variklis iš Švedijos bus naudojamas naujausiuose „Volvo“ modeliuose. 2015 m. naujajame XC90 taip pat pristatysime bekompromisę „Volvo Cars“ technologiją „Twin Engine“, – pasakoja Michaelis Fleissas, „Volvo Cars“ galios jėgainių kūrimo skyriaus viceprezidentas.

Naujasis modelis
2015 m. pasirodys „S60 Cross Country“, kuris įkūnys tvirtą dizainą ir pajėgumą. „V60 Cross Country“ bendrovės „Volvo Cars“ asortimentą papildė praėjusių metų pabaigoje.

Geriausia klasėje taupant degalus
Pastaraisiais metais būdama aukščiausios klasės segmento lydere CO2 kiekio išmetimo automobilio svorio atžvilgiu*, „Volvo Cars“ toliau reikšmingai artėja prie nulinio teršalų išmetimo – ji pristato vieną iš geriausiomis techninėmis ypatybėmis pasižyminčių galios pavarų savo sektoriuje.

V40 su D2 varikliu bei mechanine pavarų dėže išmeta nuo 82 g/km – tai yra geriausias rezultatas klasėje, viršijantis daugumą neapmokestinimo reikalavimų visoje Europoje. S60 su D2 varikliu ir savo klasėje pirmaujančia mechanine pavarų dėže, išmeta tik nuo 96 g/km teršalų. Ta pati galios pavara V60 lemia, kad automobilis išmeta 98 g/km – tai yra itin konkurencingas rezultatas. Dar didesnis degalų suvartojimo lygis ir mažesnis išmetamų teršalų kiekis pasiektas XC60 su D4 varikliu ir keturių ratų pavara, kuris išmeta 12 % mažiau teršalų, ir XC60 su 2,4 l D5 varikliu bei keturių ratų pavara ir automatine pavarų dėže, kuris išmeta tik 149 g/km.

„Sensus“ – visada pasiekiamas automobilis
„Volvo On Call“ − viena iš labiausiai vertinamų funkcijų, siejamų su „Sensus“, sudaro sąlygas „Volvo“ vairuotojams tiesiogiai susisiekti su savo automobiliu naudojant išmaniojo telefono programėlę. Naudodami ją, vairuotojai gali automobilį užrakinti, atrakinti, patikrinti jo degalų lygį, iš anksto jį pašildyti arba atvėsinti, nustatyti jo vietą arba patikrinti nuvažiuotus kilometrus. 2015 m. „Volvo On Call“ bus atnaujinta: joje bus įdiegta nauja grafinė naudotojo sąsaja ir visiškai naujų funkcijų, įskaitant nuspėjamuosius pranešimus, pagerintas duomenų siuntimo į automobilį funkcijas, diagnostikos vaizdus bei išmaniųjų laikrodžių „Android Wear“, „Apple Watch“ bei „iPad“ palaikymą; taip pat galimą valdymą balsu pasitelkiant „Windows Phone“ funkciją „Cortana“.

„CleanZone“: gaivaus oro gūsis
Nuo paskutinio praėjusio amžiaus dešimtmečio vidurio „Volvo Cars“ kūrė novatoriškus sprendimus, kurie padėjo sumažinti oro teršalų kiekį, galintį patekti į salono aplinką. „Volvo Cars“ salono oro kokybės valdymas, kuris buvo pripažintas tarptautiniais apdovanojimais, yra ne kas kita, o aukščiausios klasės pasaulyje oro filtravimo sistema. Ji filtruoja ne tik žiedadulkes ir kietąsias daleles, bet ir anglies monoksidą, azoto oksidus ir angliavandenilius. „CleanZone“ – išskirtinis „Volvo“ požiūris į salono oro kokybę, teršalų išmetimą salone ir kvapus – garantuoja tokį saloną be teršalų, kokio kol kas dar nesukūrė nei vienas kitas automobilių gamintojas.

Kitos naujienos